دربارۀ کوهِ سنگ

شرکت کوهِ سنگ مجموعه‌ای متشکل از متخصصان پترولوژی و زمین‌شناسی اقتصادی است که با تخصص و آگاهی کامل و نگاهی خاص و متفاوت به سنگ و خاک، در زمینه فروش انواع سنگ ساختمانی لوکس و باکیفیت (مرمر، گرانیت، سنگ کریستال و...) و خاک‌های صنعتی (زئولیت، بنتونیت، کائولینیت و ...) فعالیت دارد.

متخصصان زمین‌شناس ما در حوزۀ مشاورۀ اکتشاف معادن، تفسیر آنالیز داده‌های ژئوشیمیایی، تهیۀ نقشه‌های زمین‌شناسی و سایر خدمات مربوطه، خدمات خود را ارئه می‌دهند.

کوه سنگ: سیگنال مثبت سنگ...

با حرفه‌ای‌ها کار کنید.

پی جویی و شناسایی نقاط پر پتانسیل جهت شناسایی، نمونه‌برداری و مطالعۀ مقاطع نازک و صیقلی همراه با چکینگ آنومالی‌ها نخستین گام‌ها در جهت اکتشاف معادن است. تهیۀ یک گزارش صحیح و دقیق از هزینه های اضافی پروژۀ اکتشافی شما تا حد قابل توجهی می‌کاهد.

دربارۀ کوهِ سنگ
دربارۀ کوهِ سنگ

کوهِ سنگ اولین سامانۀ تخصصی خدمات زمین شناسی اقتصادی و فروش سنگ در ایران.

کوهِ سنگ، خرید مطمئن سنگ

فراهم آوردن بستری امن در حوزۀ فروش آنلاین سنگ و اطلاع رسانی علمی، درست و دقیق در بارۀ انواع سنگ‌های ساختمانی و قیمتی، هدف اصلی مجموعۀ کوهِ سنگ است. ما می‌خواهیم شما مشتری عزیز دیگر در بازار بزرگ سنگ و در دنیای بزرگ برندها و تنوع‌های سنگی، سردرگم نباشید. تمامی اطلاعات موجود در این وبسایت زیر نظر متخصص پترولوژی محتوا سازی و منتشر شده است. ما با به اشتراک گذاری دانش خود، به شما کمک خواهیم کرد تا در زمان خرید سنگ، بهترین انتخاب را داشته باشید؛ انتخابی ایده‌آل به لحاظ کارایی، کارآمدی و قیمت.

برای اینکه بدانید کدام سنگ برای هدف مورد نظر شما بهترین کارایی را دارد، با ما تماس بگیرید: 09197562272

کوهِ سنگ، سیگنالِ مثبتِ سنگ…

اعتماد سرمایه اجتماعی مهمی است؛ سرمایه‌ای که مستلزم پایداری و همدلی است و موجبات پیشرفت و شکوفایی را فراهم می‌آورد. اعتماد مشتری، ضامن بقا و پیشرفت است. ما در مجموعۀ کوهِ سنگ، با عشق و انگیزۀ فراوان در تلاشیم تا خالق و حافظ این سرمایۀ بزرگ، یعنی اعتماد باشیم.

  • مشاورۀ رایگان 09197562272
  • سنگ مرغوب
  • پشتیبانی دوستانه
جهت خرید تماس بگیرید: 09197562272